Laserový rezací systém pre optimalizáciu výroby.

Systém rezania TruLaser Tube 5000 fiber využíva výhody solid-state laserov tak ako ešte žiaden systém pred ním. Pre tých, ktorí tento systém používajú to prináša kratšiu výrobnú dobu ako aj široký výber možných profilov a tvarov trubiek. Vďaka laseru s ešte väčším výkonom vie najnovšia verzia spracovávať hrubšie a masívnejšie materiály než kedykoľvek predtým. 

Presvedčte sa o tom sami!

 

Vďaka technológii RapidCut sa prikladanie materiálov výrazne urýchľuje, čo je viditeľné už aj pri menších objemoch, a prispieva k znižovaniu výrobnej doby. Tieto výhody sú zohľadnené v logistike a ľahšom plánovaní, ktoré vďaka rýchlejšiemu a efektívnejšiemu rezaniu znižuje náklady na výrobu a to aj pri zložitejších tvaroch.

 

Bez použitia laseru je len ťažké si predstaviť dosiahnutie optimálneho rezu či už sú trubky okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové alebo asymetrické. Laserové rezanie spôsobilo revolúciu v procese rezania trubiek a jaklov najmä pokiaľ ide o komplikované tvary. Vďaka tejto technológií je proces obrábania jaklov taký jednoduchý ako nikdy predtým a môžeme ich obrábať až do posledného detailu.

Vlastnosti produktu

Rezanie laserom je vhodné aj pre úplne nové dizajny výrobkov. Inovatívne a komplikované konštrukcie sú ľahko spracovateľné s laserom a spravia výrobok silnejším a estetickejším.

Špeciálne funkcie laserového rezu, ktoré umožňujú, aby sa profily trubiek ohýbali alebo spájali, môžu veľmi zjednodušiť zváranie a montáž a pomôcť znížiť náklady na výrobok, ako aj finálnu hmotnosť produktu.

 

Laser umožňuje rezať otvory a obrysy precízne a to v jednom pracovnom kroku, čím sa eliminuje opakovaná manipulácia.

Napríklad pri vytvorenie trubkového spojenia použitím laserového rezania eliminujete kroky ako je rezanie, frézovanie a vŕtanie. Takto môžete znížiť výrobné náklady až o 30%.

 

Rezanie 3D laserom je u nás určené aj pre malosériovú výrobu alebo prototypovanie. Čas na výrobu a nastavenie stroja je krátky, takže vám vieme vyrobiť výrobky za krátky čas a tým viete ušetriť náklady aj na skladovanie zásob produktov.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Tím Hostinkovo s.r.o.

 

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment